biuro@centrumakme.pl   +48 607 567 246

Nasz Zespół

Izabela Olszewska - założycielka - psychoterapeuta, psycholog, główny trener

absolwentka  wydziału Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz podyplomowego Studium Psychoterapii Integratywnej, uczestniczka licznych kursów, szkoleń i konferencji. Psychoterapeuta rekomendowany przez  Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej, certyfikowany trener kompetencji menedżerskich. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na rzecz wielu firm,  instytucji publicznych takich jak Straż Pożarna, szpitale czy poradnie zdrowia psychicznego.Poza działalnością psychologiczną i psychoterapeutyczną prowadzi również działalność szkoleniową oraz marketingową. Wykwalifikowany specjalista i doświadczony praktyk biznesu. Wiedza i doświadczenie w jednej osobie.

Andrzej Zabawa - trener biznesu, szkoleniowiec i konsultant

Przedsiębiorca,  certyfikowany coach i trener; z wykształcenia filozof, weterynarz i pedagog; absolwent programu Executive MBA na PAN w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Trenerów Grupowych w SWPS; akredytowany coach IIC; specjalizuje się w  szkoleniach z zarządzania, sprzedaży, motywacji i coachingu.

Specjalista z dużą praktyką w zarządzaniu sprzedażą oraz zespołem sprzedaży, budowaniu pozycji spółki na rynku, tworzeniu i realizacji strategii biznesowych – mocno nastawiony na efekty biznesowe szkoleń i konsultacji. Reprezentuje innowacyjne podejście do zadań, kreatywność w rozwiązywaniu problemów, tworzeniu programów szkoleniowych i prowadzeniu zajęć.

Roman Cieśla - trener biznesu i szkoleniowiec oraz coach

z ponad dwudziestoletnim stażem jako sprzedawca, manager i właściciel firm doradczych. W swojej pracy koncentruje się nie tylko na dzieleniu się wiedzą i budowie umiejętności szkolonych osób, ale przede wszystkim na zmianie postaw i budowaniu nawyków prowadzących do sukcesu.Osiąga wysokie i trwałe wyniki pracy szkoleniowej, zwłaszcza przez pracę warsztatową i coaching zespołowy.

Kursy i certyfikaty: Polski Instytut NLP- Kurs Mistrz NLP, Yans Cron – Kurs Praktyk NLP, Train the trainer- Glendenning Co (Poznań,Monachium), 2003 Warsztaty Rozwoju Umiejętności Trenerskich „Trener Sukcesu” Kraków 2013, Noble Manhattan Coaching – certyfikat Practitioner Coach Diploma, AQR- certyfikat Badania Odporności Psychicznej MTQ48, Studia Podyplomowe Trener Grupowy SWPS Warszawa Laboratorium Psychoedukacji.

M. Krzysztof Bukowski trener biznesu, konsultant w zakresie organizacji, zarządzania i prawa pracy

jest specjalistą w zakresie psychologii organizacji i zarządzania (Uniwersytet Warszawski) oraz prawa pracy (Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu). Jest przedsiębiorcą, zajmuje się doradztwem organizacyjnym i szkoleniami.Jako trener przeprowadził szkolenia w łącznym wymiarze ponad 1.200 godzin. Przykładowe tematy prowadzonych szkoleń: „DELEGOWANIE ODPOWIEDZIALNOŚCI. Technologia skutecznego zarządzania”, „W INTERESIE PRACODAWCY. Profilowany kurs prawa pracy zorientowany na ochronę interesu pracodawcy”,„Skuteczny przełożony na hali produkcyjnej”, „Pracodawca wobec prawnego uprzywilejowania pracownika”, „Konflikty w zespole – zapobieganie, łagodzenie i likwidowanie”, „Zarządzanie komunikacją w zespole”, „Przeciwdziałanie mobbingowi, dyskryminacji i naruszaniu praw pracowniczych w zakładzie pracy” i in.

M. Krzysztof Bukowski jest finalistą pierwszej edycji KONKURSU na DYREKTORA PERSONALNEGO ROKU, organizowanego przez Redakcję RZECZPOSPOLITEJ i BIGRAM. Jest też autorem licznych publikacjim z zakresu organizacji pracy, psychologii pracy, psychologii biznesu, prawa pracy i zarządzania.

KRZYSZTOF GROSZYK – certyfikowany coach, trener, doradca biznesowy.

Praktyk sprzedaży, negocjacji i zarządzania ze stażem bez mała trzydziestoletnim w biznesie i ponad dwudziestoletnim doświadczeniem trenerskim. Z wykształcenia inżynier, fizyk i matematyk, z zamiłowania trener, coach i handlowiec. Absolwent Politechniki Warszawskiej oraz studiów doktoranckich w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN. Warsztatu trenerskiego uczył się u Georga Scenka w Schenk Institute; specyfikę warsztatów technik sprzedaży i negocjacji doskonalił w Wielkiej Brytanii w Tack Training International; coach Noble Manhattan Coaching z akredytacją IIC i ILM; certyfikowany doradca biznesowy metodologii The Alpha Group oraz The GOLD Coaching.

Specjalista z dużą praktyką w zarządzaniu sprzedażą oraz zespołem sprzedaży a także w negocjacjach z zachodnimi sieciami handlowymi. Podczas warsztatów autorytet buduje dzieląc się z uczestnikami własnym doświadczeniem oraz w oparciu o empatię i pozytywny stosunek do ludzi i świata. Zagorzały zwolennik pomiaru efektywności działań rozwojowych.

Justyna Kaczorowska - trener, doradca. coach

Manager z ponad 18-letnim doświadczeniem biznesowym w obszarze zarządzania i marketingu. Ma wiedzę i praktykę w zarządzaniu produktem i szkoleniami oraz w przygotowywaniu strategii i realizacji planów marketingowych na rynku B2B. 

Jest także certyfikowanym coachem europejskiej szkoły Noble Manhattan Coaching oraz innowacyjnej metody do pracy z samooceną LockLuck. W biznesie stawia na długoletnie relacje, uczciwość, rzetelność i terminowość.

Ponad 2 lata temu zainicjowała stworzenie agencji marketingowej po to, aby móc w niej dzielić się w swoją wiedzą i doświadczeniem, a swoim Klientom dawać wsparcie strategiczno -marketingowe, mocny impuls do rozwijania i doskonalenia ich organizacji. Pomaga im wzmacniać wizerunek osobistej marki oraz budować ich przewagę konkurencyjną na rynku.

Michał Krüger - certyfikowany trener, specjalista zarządzania projektami.

Doświadczony trener, odpowiedzialny za realizację projektów szkoleniowych w wielu korporacjach o ugruntowanej pozycji na rynku. Specjalizuje się w szkoleniach sprzedażowych oraz praktycznych warsztatach wprowadzających w obszar zarządzania projektami.

Ekspert komunikacji w stylu AGILE. Specjalista w zakresie tworzenia i budowania zespołów projektowych. Przez lata pracy zdobył solidne przygotowanie merytoryczne i praktyczne realizując wiele projektów szkoleniowych i doradczych.

Małgorzata Lesińska-Wilczek certyfikowany psychoterapeuta

wyszkolona zgodnie z zaleceniami Polskiej Rady Psychoterapii. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Jest absolwentką całościowego szkolenia w ramach 4-letniego studium psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie.

Pomaga ludziom, pracując w służbie zdrowia od 1984 roku (Szpital Wojewódzki w Ciechanowie oraz Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie). Prowadzi psychoterapię indywidualną, par, rodzin oraz grupową w nurcie integratywnej psychoterapii MetaSystemowej, która łączy w sobie elementy głównych nurtów psychoterapeutycznych takich jak psychoterapia systemowa, ericksonowska, psychodynamiczna, procesu, poznawczo-behawioralna, gestalt, hipnoza i praca z ciałem. Dzięki takiemu podejściu i szerokiemu wachlarzowi szkoleń w różnych podejściach terapeutycznych, możliwe jest indywidualne dopasowanie sposobu prowadzenia terapii i wybieranie metod najlepszych dla skutecznej psychoterapii pacjentów, oraz znacznej i trwałej poprawy w funkcjonowaniu w relacjach z innymi i w poczuciu zadowolenia z życia.

Bogusława Niekraś - Nawrocka - specjalista ds. organizacji szkoleń

wykwalifikowany i fachowy pracownik biurowy. Specjalista w zakresie obsługi naszych Klientów oraz organizacji szkoleń i projektów. 

Każdego dnia realizuje naszą strategię dbając o najwyższy poziom komunikacji z naszymi Partnerami oraz Klientami. Przeprowadzając wstępne rozmowy i badanie potrzeb Klientów dokłada wszelkich starań, aby zaprezentować ofertę najlepiej dopasowaną do Państwa potrzeb.

Kliknij tutaj jeśli akceptujesz informację o plikach cookie
Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, oraz ułatwienia korzystania ze strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w [Polityce prywatności].